Wprowadzając do naszej oferty drzwi loftowe Destillo mieliśmy na uwadze wymagania naszych klientów, którzy poszukiwali drzwi indywidualnie dopasowanych do ich potrzeb.

Tworzymy nowoczesne zabudowy wnętrz domowych jak i biurowych. W naszej ofercie występują drzwi loftowe rozwierne, przesuwne lub stałe.

Co to są drzwi loftowe ?

Podstawą budowy drzwi tego typu są profile stalowe ocynkowane i malowane proszkowo w dowolnym kolorze.

Profile połączono w konstrukcję wypełnioną szybą i przedzielone szprosami w dowolnie wybrany sposób.

Drzwi loftowe Destillo 12

Do jakich wnętrz pasują drzwi loftowe?

Drzwi tego typu świetnie komponują się we wnętrzach nowoczesnych jak i oczywiście typowo industrialnych typu LOFT. Cechą charakterystyczną jest ich naturalna struktura i dekadencki wygląd. Przeszklenia sprawiają, że dużo naturalnego światła przenika do pomieszczeń. Wspaniałym pomysłem jest oddzielenie ścianką loftową pomieszczeń lub zabudowa garderoby . Stal bardzo dobrze współgra z innymi materiałami w pomieszczeniu stanowiąc niejako wypełnienie i dopasowując się do innych dekoracji. Taki sposób aranżacji wnętrza sprawia, że traktując drzwi loftowe jako tło do innych materiałów łatwo możemy dobrać pozostałe elementy wnętrza.

Mieszkanie i biuro w stylu industrialnym – ścianki industrialne przeszklone

Zabudowy w stylu loftowym świetnie sprawdzają się w garderobie, gdzie możemy zastosować dowolnie wybrany wzór i rozmieszczenie. Jeśli mamy duże pomieszczenie typu ” open space” możemy zastosować drzwi loftowe ze szprosami przesuwne i podzielić optycznie pomieszczenie. Takie rozwiązanie stworzy wypełnienie i dodatkowa dekorację wnętrza.

Drzwi loftowe stalowe – trwała i lekka konstrukcja