podłogi

Podłogi drewniane

Podłogi drewniane

Już od kilkunastu lat zajmujemy się sprzedażą i montażem podłóg drewnianych. Dbamy o zadowolenie naszych klientów dostarczając im również produkty do pielęgnacji oraz oferując usługę olejowania zakupionych podłóg.

Cały czas poszerzamy naszą ekspozycję podłóg, tak aby w naszej ofercie znajdowały się tylko sprawdzone i cenione marki podłogowe. W naszej ofercie znajdują się podłogi dwuwarstwowe,deski podłogowe trójwarstwowe, deski podłogowe lite, parkiety lite i kasetony pałacowe.

W naszej ofercie znajdują się podłogi Kaczkan Premium Floor , Abaro, Baltic Wood, Tarkett i Bory Polskie

Kaczkan Premium Floor
Abaro
Podłogi drewniane Krosno
Bory Polskie

Deski drewniane podłogowe mogą mieć zastosowanie nie tylko na podłodze ale również na ścianie lub suficie. Takie rozwiązanie zastosowaliśmy u wielu naszych klientów często stosując deskę podłogową na ” ścianie telewizyjnej”.

Nasza oferta obejmuje wiele rodzajów wykończenia podłóg takie jak : podłogi olejowane, lakierowane, szczotkowane lub gładkie, różne klasy gatunkowe.

Podłogi drewniane warstwowe

Konstrukcja podłogi opiera się na warstwie  wierzchniej (szlachetne drewno dębowe) 4 -6 mm i warstwie sklejki brzozowej lub podkładu iglastego 100%

Klasy sortowania

Klasa Natur – naturalna barwa i struktura drewna, układ słoi dowolny, delikatne naturalne przebarwienia, sęki ołówkowe do maksymalnej średnicy 10 mm.
Dopuszczalny ukośny przebieg włókien, zmiana barwy.
Klasa Rustic – urozmaicona barwa i struktura drewna, sęki, szpachlowanie sęków i pęknięć, biel, przebarwienia.

Wykończenie powierzchni

  • Olejowosk
  • Lakier satynowy
  • Szczotkowanie
  • 4V-Fuga

Poznaj kolekcję podłóg drewnianych

Nasz salon podłóg drewnianych w Krośnie oferuje duży wybór podłóg drewnianych. Jesteśmy jedynym w Krośnie Autoryzowanym Salonem Sprzedaży produktów firmy Kaczkan Premium Wooden Floors.
Jesteśmy dystrybutorem Baltic Wood – w naszym salonie posiadamy całą ofertę firmy.
Wyróżnia nas profesjonalizm w obsłudze klienta i dbałość o szczegóły.
W swojej ofercie posiadamy podłogi drewniane Bory Polskie klasy Premium spełniające oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Swoją ofertę kompletowaliśmy mając na uwadze zróżnicowanie pod względem wielkości i kolorystyki tak aby zadowolić nawet najbardziej wybrednego klienta.
Podłogi drewniane firmy Abaro to kilkanaście dekorów pozostających w zgodzie z trendami wnętrzarskimi. Podłogi te wyróżnia duża matowość i nowoczesny design. Firma kładzie duży nacisk na profesjonalne podejście do sfery rozwoju i badań a także ochronę środowiska naturalnego.
Do produkcji podłóg drewnianych używa tylko odnawialnych produktów ekologicznych.
Produkowane deski podłogowe charakteryzują się tym, że są łatwe w montażu, bardzo stabilne, wytrzymałe a także odporne na plamy i zarysowania. Po latach używania można je zdemontować i wykorzystać ponownie lub poddać recyklingowi.
Deski produkowane są w technologii trójwarstwowej co powoduje, że jest ona odporna na zmiany wilgotności powietrza a tym samym zapobiega rozszerzaniu i kurczeniu drewna.

Zapewniamy montaż zakupionych podłóg drewnianych.

Jodła francuska lub węgierska

Jest to niepowtarzalny wzór drewnianej podłogi, na którą składają się klepki parkietowe przycięte pod kątem 22,5 lub 45 stopni.
Zalety jodełki to : podwyższona wytrzymałość dzięki kilkukrotnemu lakierowaniu/ olejowaniu oraz utwardzaniu lakierami UV. Klepki mogą być dodatkowo fazowane i strukturyzowane co podkreśla naturalną linię słojów.
Fabryka Wnętrz