Poznaj kolekcję podłóg drewnianych

 

Podłoga Baltic Wood

Deski warstwowe

Konstrukcja podłogi opiera się na warstwie  wierzchniej (szlachetne drewno dębowe) 4 -6 mm i warstwie sklejki brzozowej lub podkładu iglastego 100%

Klasy sortowania

Klasa Natur – naturalna barwa i struktura drewna, układ słoi dowolny, delikatne naturalne przebarwienia, sęki ołówkowe do maksymalnej średnicy 10 mm.

Dopuszczalny ukośny przebieg włókien, zmiana barwy.

Klasa Rustic – urozmaicona barwa i struktura drewna, sęki, szpachlowanie sęków i pęknięć, biel, przebarwienia.

Wykończenie powierzchni

Olejowosk

Lakier satynowy

Szczotkowanie

4V-Fuga

Podłoga Lareco
Podłoga Bory Polskie

Poznaj kolekcję podłóg drewnianych

Dąb złoty Rustic
Dąb złoty Rustic
Dąb jesienny Natur
Dąb jesienny Natur
Dąb złoty Natur
Dąb złoty Natur

Nasz salon podłóg drewnianych w Krośnie oferuje duży wybór podłóg drewnianych. Jesteśmy jedynym w Krośnie Autoryzowanym Salonem Sprzedaży produktów firmy Kaczkan Premium Wooden Floors.

Chevron 45 White Truffle
Dąb Chevron 45 White Truffle
Chevron 22 White Truffle
Chevron 22 White Truffle
Simple Living Wild Oil

Jesteśmy dystrybutorem Baltic Wood – w naszym salonie posiadamy całą ofertę firmy.

Adrenaline No Limits
Adrenaline No Limits
Discovery No Limits
Dicovery No Limits
Średniowieczny Zamek 1R
Średniowieczny Zamek 1R

Wyróżnia nas profesjonalizm w obsłudze klienta i dbałość o szczegóły.

W swojej ofercie posiadamy podłogi drewniane Bory Polskie klasy Premium spełniające oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Swoją ofertę kompletowaliśmy mając na uwadze zróżnicowanie pod względem wielkości i kolorystyki tak aby zadowolić nawet najbardziej wybrednego klienta.

Podłogi drewniane firmy Abaro to kilkanaście dekorów pozostających w zgodzie z trendami wnętrzarskimi. Podłogi te wyróżnia duża matowość i nowoczesny design. Firma kładzie duży nacisk na profesjonalne podejście do sfery rozwoju i badań a także ochronę środowiska naturalnego.

 Do produkcji podłóg drewnianych używa tylko odnawialnych produktów ekologicznych.

Produkowane deski podłogowe charakteryzują się tym, że są łatwe w montażu, bardzo stabilne, wytrzymałe a także odporne na plamy i zarysowania. Po latach używania można je zdemontować i wykorzystać ponownie lub poddać recyklingowi.

Deski produkowane są w technologii trójwarstwowej co powoduje, że jest ona odporna na zmiany wilgotności powietrza a tym samym zapobiega rozszerzaniu i kurczeniu drewna.

 Zapewniamy montaż zakupionych podłóg drewnianych. 

Jest to niepowtarzalny wzór drewnianej podłogi, na którą składają się klepki parkietowe przycięte pod kątem 22,5 lub 45 stopni.

Zalety jodełki to : podwyższona wytrzymałość dzięki kilkukrotnemu lakierowaniu/ olejowaniu oraz utwardzaniu lakierami UV. Klepki mogą być dodatkowo fazowane i strukturyzowane co podkreśla naturalną linię słojów.

Oferta firmy Panmar to szeroka gama podłóg dla indywidualistów. Przede wszystkim podłogi Panmar Krosno posiadają unikatową kolorystykę i niepowtarzalny charakter.

Wybarwienia słojów i głębokie fazowanie daje unikatowy wygląd podłodze. Firma Panmar Krosno przykłada wiele uwagi do wykonania podłóg, które są ręcznie olejowane, tak aby wydobyć z podłogi jej oryginalny urok.