Ściany

Tapety Romo

Kolekcja Japura od marki Romo

Tropikalne rośliny i egzotyczne kwiaty z dodatkiem metalicznych odcieni nadających współczesnego wyglądu daje olśniewający efekt końcowy. Zaskakujące bogactwo kolorów pobudzi wyobraźnię.
Tapety Romo
Flamingo W415/03
Quartz W415/01
Soleil, W415/02
Pomelo, W415/05
Cobalt, W415/06
Indian Green, W415/04

Kolekcja Areca od marki Romo

W kolekcji motywem przewodnim są liście palmy nakładające się na siebie tworzące nierealny wręcz obraz. W kolorystyce od naturalnych zieleni po odcienie złota.
Magnet , W418/06
Hummingbird, W418/07
Catkin, W418/01
Mirin, W418/02
Wild Rose, W418/04
Magnet, W418/06

Kolekcja Kutai

Skomplikowana i zarazem elegancka mieszanka nieregularnych wzorów z metalicznym poblaskiem.  Ciekawe uwypuklenia wzoru tworzą oryginalną całość.
Kutai Vintage Bronze, W419/05
tapety romo
Kutai Grey Seal, W419/06
Jasmine Kutai , W419/01
Kutai, Silver Birch, W419/02
Kutai, Eau de Nil, W419/03
Vintage Bronze Kutai, W419/05

Tapety Romo

Tapety są popularnym sposobem dekoracji ścian w pomieszczeniach. Od lat tapety cieszą się dużą popularnością ze względu na swoje różnorodne wzory, kolorystykę i łatwość montażu.
Tapety mogą być wybierane w zależności od stylu wnętrza, który chcemy uzyskać. Mogą być jednolite, gładkie, z teksturą, z geometrycznymi wzorami, roślinne, kwiatowe, a nawet z efektem 3D. Mogą też być wykonane z różnych materiałów, takich jak papier, winyl, flizelinowy, czy też z tkanin.
Jednym z głównych powodów popularności tapet jest łatwość ich montażu. Tapety są proste w aplikacji i szybko można je wymienić, jeśli chcemy zmienić wystrój pomieszczenia.
Tapety są też doskonałym sposobem na podkreślenie aranżacji wnętrza. Dzięki nim możemy nadać pomieszczeniu indywidualnego charakteru i wyjątkowego stylu.
Warto również zwrócić uwagę na to, że tapety są odporne na wilgoć, co sprawia, że doskonale nadają się do łazienek i kuchni. Tapety są również łatwe w utrzymaniu czystości – wystarczy je przetrzeć wilgotną szmatką.
Podsumowując, tapety są modnym i łatwym sposobem na dekorację wnętrz. Dzięki dużej różnorodności wzorów, kolorystyki i materiałów, możemy dopasować je do każdego stylu wnętrza. Ich łatwy montaż i odporność na wilgoć sprawiają, że są doskonałym wyborem do każdego pomieszczenia. Warto zainwestować w tapety, aby nadać swojemu domowi unikalnego charakteru i przytulnego wyglądu.
Fabryka Wnętrz