Podłogi

Podłogi bambusowe

Podłogi bambusowe
Podłogi bambusowe

Okazuje się że, podłoga bambusowa jest równie trwała jak drewno. Jest wytrzymała ( jego trwałość jest 50% wyższa niż parkietu dębowego) i na wilgoć. Podłoga bambusowa bardzo dobrze sprawdza się na ogrzewaniu podłogowym. Montaż podłogi następuje za pomocą kleju.

Podłogi bambusowe

Podłogi z bambusa zyskują coraz większą popularność wśród osób, które poszukują innowacyjnych rozwiązań w aranżacji swojego mieszkania. Bambus to trawa, która rośnie bardzo szybko i jest uważana za materiał ekologiczny i przyjazny dla środowiska. Podłogi te charakteryzują się dużą wytrzymałością i trwałością, a ich naturalne piękno dodaje pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru.

Podłogi z bambusa są stosunkowo łatwe w montażu i mogą być instalowane na podłodze z płyt wiórowych lub betonowej. Mogą być też klejone lub układane na system zatrzaskowy. Warto jednak pamiętać, że bambus jest materiałem naturalnym i podlega pewnym zmianom w zależności od warunków otoczenia, w których się znajduje. W związku z tym, podłogi bambusowe wymagają regularnej konserwacji i ochrony przed wilgocią.

Podłogi - oferta

bambusowe Podłogi występują w różnych wariantach kolorystycznych i fakturach. W zależności od preferencji, można wybierać spośród jasnych, naturalnych odcieni, a także ciemniejszych, bardziej wyrazistych tonacji. Podłogi te mogą mieć gładką lub fakturalną powierzchnię, co dodatkowo podkreśla naturalność i autentyczność tego materiału.

bambusowe podłogi są również łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy regularnie odkurzać i przetrzeć wilgotną szmatką, aby zachować ich piękno na wiele lat. W przypadku większych zabrudzeń, można stosować specjalne środki czyszczące dedykowane do podłóg bambusowych.

Podsumowując, podłogi z bambusa to świetny wybór dla osób poszukujących trwałych, ekologicznych i estetycznych rozwiązań w aranżacji swojego mieszkania. Dzięki swojej wytrzymałości i naturalnemu pięknu, podłogi te stanowią doskonałą inwestycję na wiele lat.

Podłogi bambusowe
Podłogi bambusowe
Podłogi bambusowe

Nasze realizacje

Fabryka Wnętrz