PODŁOGI DREWNIANE

Naturalne drewno w swojej strukturze i estetyce doda ciepła każdemu wnętrzu.W naszej ofercie posiadamy podłogi drewniane takich producentów jak Tarkett , Panmar, Kaczkan.

Podłogi Tarkett.

Dzięki systemowi zatrzaskowemu podłogi drewniane są łatwe w montażu i od razu gotowe do użycia. W każdej desce firmy Tarkett widać ponad 125 lat naszego doświadczenia wzorniczego. Wyprodukowane z wielu warstw twardego drewna dla większej stabilności, wszystkie podłogi są pokrywane lakierem lub olejem typu hardwax zwiększającym trwałość i ułatwiającym czyszczenie. Ponad 60% używanego przez nas drewna posiada certyfikat FSC® (FSC®-C008972) lub PEFC™ (PEFC™/05-35-125). Wszystkie parkiety grubsze niż 10 mm posiadają certyfikat Cradle to Cradle®.

podlogi1

Podłogi Panmar

Naszym Klientom oferujemy dębowe deski podłogowe wykonane z wysokiej jakości litego drewna, dostępne w bardzo zróżnicowanej kolorystyce. Cechą charakterystyczną produkowanych przez firmę wyrobów, są ich duże sęki oraz powierzchnia wykończona transparentnym olejem, nadająca całości jeszcze bardziej szlachetnego wyglądu.
Każda drewniana deska podłogowa znajdująca się w naszej ofercie wykonana została z olbrzymią starannością o najmniejsze detale, dzięki czemu z pewnością może stanowić unikalną ozdobę niejednego wnętrza. Naszym Klientom polecamy również powracający do łask, klasyczny parkiet dębowy.

podlogi2

Podłogi Kaczkan

Produkowany przez firmę Kaczkan dwuwarstwowy materiał wykończeniowy to innowacyjna podłoga drewniana łącząca trwałość i naturalność tradycyjnego wykończenia z łatwością i szybkością montażu paneli. Podłogę można użytkować bezpośrednio po ułożeniu na posadzce. ProParkiet, czyli model dwuwarstwowy składa się z warstw drewna, połączonych ze sobą klejem. Szlachetna warstwa wierzchnia stanowi fryz z dowolnego gatunku drewna o grubości 4-6 mm, wykonana może być z dębu europejskiego, jesionu lub dębu czarnego. Warstwę dolną może tworzyć podkład iglasty w postali lameli lub podkład liściasty w postaci sklejki. Każda klepka jest kilkukrotnie lakierowana lub olejowana i utwardzana promieniami UV. Dzięki temu wierzchnia warstwa jest trwalsza i odporniejsza na urazy mechaniczne niż ma to miejsce przy wykończeniu tradycyjnym. Taka budowa i wykończenie przekłada się na wiele zalet: łatwy i szybki montaż, oszczędność czasu i kosztów – brak potrzeby wykończenia podłogi (np. poprzez cyklinowanie, lakierowanie), brak zanieczyszczenia pomieszczeń i nieprzyjemnego zapachu lakierów lub olejów.

podlogi3