Sztukateria / Listwy dekoracyjne

Sztukateria to elementy dekoracyjne, które nadadzą wnętrzu inny wymiar i odpowiedni styl. Wnętrza, w których mieszkamy możemy aranżować w sposób, który sprawi że poczujemy się lepiej, przyjemniej i wygodniej. Wszystko to dzięki zastosowaniu sztukaterii. Sztukateria są to elementy dekoracyjne takie jak listwy, gzymsy, rozety, półkolumny, kolumny.Niezwykle bogata gama rozwiązań i elementów sprawia, że nasze możliwości są niemal nieograniczone. Sztukateria jest stosowana w architekturze już od starożytności odnajdując się z powodzeniem w różnych stylach.
Dzięki temu, że możemy ją stosować w różnych stylach architektonicznych jej idea przetrwała próbę czasu.
Najwięcej sztukaterii znalazło zastosowanie w stylu barokowym i renesansowym. Elementy tego stylu możemy znaleźć we współczesnych aranżacjach dzięki zastosowaniu sztukaterii w pomieszczeniach i na elewacjach.
Z czego zrobiona jest sztukateria? – zapytacie
Kiedyś powszechna była sztukateria zrobiona z gipsu, dzisiaj bardziej popularna jest ta zrobiona poliuretanu ze względu na niezmierną lekkość i trwałość lub z płyty MDF ( listwy lakierowane wodoodporne)
W swojej ofercie posiadamy listwy wewnętrzne i zewnętrzne, gładkie i zdobione jak również listwy ledowe.
Współpracujemy z takimi producentami jak Mardom Decor, Orac, NMC, Creativa, Lagrus.
You can see who we've worked with near you that you might know for a reference by browsing our hierarchical portfolio directory below. For panele winylowe, cities we serve include There was an error with contacting the service. Please check your Best Local SEO Tools settings like the state *full name* and city name. Some cities may cause bugs because they are not in our database. If that is the case -- please try a different city (center of service area).,