Większy wybóR Większe Mozliwości

O Nas

Skontaktuj się z Nami a przedstawimy Ci kompleksową ofertę Znajdź Nas na FB https://www.facebook.com/FabrykaWnetrzSklep

Nasza firma działa na rynku już od ponad 15 lat oferując klientom różnorodne produkty klasy Premium do wykończenia i wyposażenia wnętrz. W naszej ofercie znajduje się również kolekcja oferta desek tarasowych kompozytowych i drewnianych.

Nasze usługi

Świadczymy usługi dostosowane do potrzeb naszych klientów w zakresie budowy tarasów kompozytowych i drewnianych. Zapewniamy naszym klientom indywidualne podejście wraz z projektem tarasu i bezpłatną wyceną.

Działamy na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego . Współpracujemy z czołowymi producentami desek kompozytowych i innych materiałów wykończeniowych w Polsce i na świecie.

 

Zapewniamy fachowy montaż podłóg drewnianych, winylowych i bambusowych.

 

Prowadzimy montaż tapet do użytku domowego jak i obiektowych.  Nasi fachowcy wykonują tynki dekoracyjne i zapewniają położenie sztukaterii wewnętrznej.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć usługi malowania wraz z doborem odpowiedniej farby. W naszym sklepie jest możliwy zakup usługi wraz z materiałem.

Współpracujemy z takimi producentami farb jak Teknos, Benjamin Moore, Oikos, Ponteck, Ecorson.

 
 
 

Benjamin Moore Yolk

Benjamin Moore palm trees

Benjamin Moore cedar green

Benjamin Moore pale almond

Montujemy podłogi drewniane

Zapewniamy montaż

You can see who we've worked with near you that you might know for a reference by browsing our hierarchical portfolio directory below. For panele winylowe, cities we serve include There was an error with contacting the service. Please check your Best Local SEO Tools settings like the state *full name* and city name. Some cities may cause bugs because they are not in our database. If that is the case -- please try a different city (center of service area).,